• Zielona Szkoła 2022

• W tym roku nasi uczniowie odpoczywali, zwiedzali i uczyli się w przepięknym Darłówku.

Wyjazd dofinansowany był ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

• Konkurs plastyczny "Pałac w Pławniowicach" WYNIKI

• Serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie plastycznym poświęconym Pałacowi Pławniowickiemu - naszej śląskiej perełce -  organizowanym po raz pierwszy przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pławniowicach.

Dziękujemy  Proboszczowi parafii pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - księdzu Krystianowi Worbs oraz Wójtowi Gminy Rudziniec - Panu Krzysztofowi Obrzut za objęcie patronatem naszego konkursu.

Oto wyniki:

1 grupa wiekowa:

I miejsce - Jakub Oleryk

II miejsce - Sina Wollek

III miejsce - Julia Durlik

Wyróżnienie - Tomasz Grzelak oraz Kamila Kurka

2 grupa wiekowa:

I miejsce - Mateusz Nandzik

II miejsce - Oliwia Kurdek

Wyróżnienie - Monika Urbańczyk

3 gruoa wiekowa:

1 miejsce - Olivier Wrazidło.

Dyplomy oraz nagrody można odbierać w sekretariacie ZSP Pławniowice od poniedziałku 6 czerwca.

O terminie WERNISAŻU prac konkursowych powiadomimy niebawem.