• Zdalna szkoła i zdalna szkoła +

• Otrzymaliśmy laptopy dla uczniów w ramach programów: “Zdalna szkoła”  i  “Zdalna szkoła +”.

Zdalna szkoła

“Zakup został sfinansowany w ramach projektu pn. „Zdalna Szkoła– wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 oraz ze środków  Gminy  Rudziniec.”

Zdalna szkoła +

“Zakup został sfinansowany w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła +    w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska  Cyfrowa  na  lata 2014-2020  oraz  ze  środków  Gminy  Rudziniec.”

• "Sławni Niemcy ze Śląska oraz "Śląscy Nobliści"

• Co prawda niewiele już czasu do wakacji zostało, jednak klasa 6 nadal pilnie pracuje. Efekty przeprowadzonych 2 projektów z historii i kultury mniejszości niemieckiej "Sławni Niemcy ze Śląska oraz "Śląscy Nobliści" są widoczne na załączonych zdjęciach plakatów. Uczniowie, którzy wykonali prezentacje multimedialne mają możliwość otrzymania dodatkowej oceny z informatyki. Z pewnością wiedza z historii Śląska zdobyta podczas pracy nad projektem przyda się w kolejnych latach nauki.

Gratulujemy i życzymy naszym szóstoklasistom wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji.